ArteBianca

Arte Bianca to miejsce w którym pasja łączy się z wieloletnim doświadczeniem. Moją misją jest organizacja i wdrażanie profesjonalnych kursów, które pozwolą Ci tworzyć produkt idealny.

CORSO PROFESSIONALE ONE-TO-ONE

Profesjonalny kurs jeden na jeden. Chcesz mieć pewność, że udoskonalisz swoje umiejętności i uzyskasz bardziej strawne i lżejsze produkty? Zapisz się na kurs One-To-One. Jest to spersonalizowany program konsultacyjny tylko w formie kursu bezpośredniego podczas którego będziesz mieć do dyspozycji instruktora tylko dla Ciebie.

Czas trwania

Ustalany indywidualnie

Godziny szkolenia

Ustalane indywidualnie

Liczba uczestników

1

Krok 1

Punktem wyjścia jest kwestionariusz, który pozwoli mi sprawdzić poziom Twojego przygotowania. Ten etap jest dla mnie szczególnie ważny, ponieważ pozwala mi ułożyć kurs indywidualny dostosowany do Twoich potrzeb. Moim zadaniem będzie opracowanie kursu teoretyczno-praktycznego, na tematy, które Cię interesują, w oparciu o posiadane przez Ciebie doświadczenie.

Czego się nauczysz…w teorii

Pierwsza faza będzie miała charakter teoretyczny obejmujący surowce, takie jak mąka, woda, sól, oliwa z oliwek i drożdże. Następnie przejdziemy do poszczególnych rodzajów ciast: bezpośrednich, pośrednich oraz z wykorzystaniem zakwasu.

… w praktyce

Po wstępnej fazie teoretycznej przechodzimy do praktyki! Wspólnie zrobimy ciasta, wyjaśnię, jak obliczyć ilość wody i drożdży w zależności od rodzaju ciasta. W tej części praktycznej nauczę Cię również jak ocenić prawidłowo odpowiedni czas dojrzewania ciasta, w zależności od rodzaju mąki, którą wybierzesz. Następnie zajmiemy się tematem pieczenia, zarządzania piecami i różnicami w zarządzaniu w zależności od rodzaju pieca.

 

Pozostałe kursy

CORSO DI FORMAZIONE PROFESSIONALE BASE PER PIZZAIOLO

Profesjonalny kurs podstawowy Pizzaiolo

CORSO DI FORMAZIONE PROFESSIONALE AVANZATO PER PIZZAIOLO

Profesjonalny kurs dla zaawansowanych Pizzaiolo

CORSO PIZZA NAPOLETANA

KURS PIZZA NAPOLETANA

CORSO PROFESSIONALE PIZZA IN PALA ALLA ROMANA

KURS PIZZA ALLA PALA ROMANA

Kontakt

Zapraszam Cię do kontaktu, odkryjemy razem to, co warte jest odkrycia.